štvrtok, 18 júla, 2024

Absolventi 2013

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 2012 – 2013


 

Trieda IV.A

Odbor technické lýceum

Triedna učiteľka RNDr. Miroslava Šturmová

 

 1 Andrej Bielik
 2 Róbert Dostál
 3 Jakub Fedor
 4 Klara Freudenberger
 5 Eva Fricová
 6 Radoslav Guráň
 7 Michal Hlaváč
 8 Peter Hlavatý
 9 Martin Hlavňa
10 Michal Hroš
11 Ondrej Jariabka
12 Martina Kalmanová
13 Adrián Kostolný
14 Michal Kraus
15 Michal Kubica
16 Adam Lehocký
17 Jakub Líška
18 Adam Lučanský
19 Oliver Petránek
20 Martin Rendek
21 Tomáš Rypka
22 Tomáš Skuhra
23 Ján Sopóci
24 Miroslav Šišítka
25 Daniela Tomková
26 Marko Vigáš
27 Michal Zajac
28 Martina Závodská

 

 

Trieda IV.B

Odbor mechatronika

Triedny učiteľ Ing. Peter Šidlo 1. -3. ročník, Ing. Radovan Kováčik 4. ročník

 

 1 Andrej Gulassa
 2 Dáša Krajewska
 3 Martin Mazan
 4 Matúš Ondrejka
 5 Tomáš Reznák
 6 Radoslav Sirotiar
 7 Patrik Škuta
 8 Matej Váňa
 9 Marek Vozár
10 Ján Žucha

 

 

Trieda IV.C

Odbor technické a informatické služby

Triedna učiteľka Mgr. Lenka Vanková

 

1 Martin Andris
2 Júlia Ganobjaková
3 Daniel Hrotek
4 Andrej Kmeť
5 Juraj Krupa
6 Michal Macák
7 Vladimír Mäsiar
8 Daniel Okuliar
9 Jozef Rišian
10 Daniel Steffel
11 Vladimír Tomo
12 Róbert Fašianok
13 Juraj Kapusta
14 Marek Slezák

 

 

Trieda IV.CE

Odbor elektrotechnika

Triedna učiteľka Mgr. Lenka Vanková

 

1 Tomáš Debnár
2 Martin Gregor
3 Ján Kurhajec
4 Jakub Matuška
5 Erik Poliak
6 Oliver Priečko
7 Maroš Sálus
8 Filip Šarluška
9 Matúš Šujanský

 

 

Trieda IV.D

Odbor elektrotechnika

Triedny učiteľ Ing. Eduard Jadroň

 

 1 Ján Brisuda
2 Martin Feldsam
3 Marek Huličiar
4 Róbert Huraj
5 Maroš Janota
6 Michal Kleskeň
7 Tomáš Kološta
8 Martin Lettrich
9 Lukáš Levák
10 Mário Lukáč
11 Milan Meško
12 Roman Michalík
13 Michal Minda
14 Matej Páleš
15 Ivan Petráň
16 Marián Pinčiar
17 Ľubomír Pisch
18 Juraj Pĺž
19 Adam Polášek
20 Martin Ridzoň
21 Marek Sobkuliak
22 Michal Straka

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube