Absolventi 2016

Absolventi Strednej priemyselnej školy Martin

 

Školský rok 2015 – 2016

 

Trieda IV.A

Odbor technické lýceum

Triedni učitelia RNDr. Miroslava Šturmová, Mgr. Janka Hoferíková (1. ročník)

 

1. Jakub Beháň
2. Marián Beňačka
3. Michal Bernát
4. Dávid Cabada

5. Patrik Ceizel

6. Martin Čavojec
7. Tomáš Fedor
8. Dušan Ferenčík
9. Martin Fobel
10. Peter Gábor
11. Jakub Jamriška
12. Ján Kaličiak
13. Andrej Kapusta
14. Adam Kohút
15. Adam Kostoláni
16. Filip Kubík

17. Tomáš Klačan

18. Michal Matia
19. Juraj Mikula
20. Samuel Naštický
21. Ervín Olešňan
22. Peter Pavlovič
23. Filip Pleško
24. Štefan Sušienka 

 

Trieda IV.B

Odbor mechatronika

Triedni učitelia Ing. Oldřich Tesař, Ing. Milan Čiljak (1. a 2. ročník)

 

 1. Richard Dauda
2. Martin Dúbravský
3. Juraj Fatura
4. Matúš Hadár
5. Marek Huťka
6. Lukáš Hvezdúl
7. Kristián Kleman
8. Kristián Polonec
9. Lukáš Ruček
10. Marcel Svitalský
11. Michal Madari
12. Patrik Škoda

 

Trieda IV.B

Odbor elektrotechnika

Triedni učitelia Ing. Oldřich Tesař, Ing. Milan Čiljak (1. a 2. ročník)

 

 1. Peter Baroniak
2. Marek Beleščiak
3. Michal Cengel
4. Rastislav Gerec
5. Marek Gregor
6. Patrik Herčút
7. Dominik Kufa
8. Adam Mogyorosi
9. Patrik Páleš
10. Radoslav Slezák
11. Ondrej Šály
12. Andrej Štefanica
13. Martin Šimo
14. Adam Frkáň

15. Michal Černianský

16. Vladimír Brngal

 

Trieda IV.C

Odbor logistika

Triedna učiteľka Mgr. Markéta Kušnierová

 

 1. Jakub Babušík
2. Erik Blahyj
3. Michal Bohdan
4. Zuzana Čierna
5. Filip Ďurdík
6. Tomáš Franek
7. Lucia Gehérová
8. Ján Hrnčiar
9. Jakub Chromčík
10  Martin Jánošík
11. Marek Jánošík
12. Ivan Jastraban
13. Boris Karolčík
14. Patrik Pekár
15. Zuzana Sumková
16. Bohuslav Vidrich
17. Martin Demko
18. Vojtech Herčko
19. Ivana Kohútová

20. Michal Grolmus

21. Ladislav Salai

22. Monika Turcerová

23. Alena Verníčková

24. Branislav Tomčány

 

Trieda IV.CT

Odbor technické lýceum

Triedna učiteľka Mgr. Markéta Kušnierová

 

 1. Andrej Rábek
2. Matej Rojko
3. Jakub Rožtek
4. Ján Slančík
5. Marek Školník
6. Patrik Tomka
7. Lukáš Vrábel
8. Dávid Slivka

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube