štvrtok, 18 júla, 2024
Článok-škola

Úspech našich v robotickej súťaži

Naše družstvo s názvom „OpáčHáčky“ z robotického krúžku súťažilo 7.12.2018 na SOŠ Kremnička v Banskej Bystrici v regionálnom kole FIRST LEGO League (www.fll.sk), kde obsadilo 2. miesto po celkovom súčte bodov v štyroch kategóriách. Súťaže sa zúčastnilo 11 družstiev zo stredoslovenského regiónu. Družstvo bolo v zložení Matej Bakaľa I.A, Ondrej Kardoš I.D, Marek Mojík II.A, Jakub Novotný I.A, Peter Romančík II.A. Súčasťou tímu sú aj Jozef Kovalčík I.A a Jakub Szabo II.D, ktorí sa v Banskej Bystrici nemohli súťaže zúčastniť, ale významne prispeli svojím dielom k úspechu celého družstva. Družstvo pripravovalo úlohy niekoľko týždňov. Posledné dni pracovali veľmi intenzívne a vyvinuli veľké úsilie, aby uspeli. Ďakujeme im za vzornú reprezentáciu našej školy. Vo videu si môžete pozrieť finále, v ktorom splnili všetky nacvičené úlohy.

Fotografie nájdete tu.

Video tu.

Ing. Radomír Kováčik

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube