Vianočné športové podujatia 2019

V adventnom čase sa v škole uskutočnili dve tradičné športové podujatia: Silák 2019 a Minifutsalový turnaj tried.

Fotografie nájdete tu.

Výsledky:

Minifutsal:

  1. miesto: I.B+BE
  2. miesto IV.C
  3. miesto I.A
  4. miesto II.C

Silák 2019:

Tlak na lavičke – maximálny počet opakovaní so 60% hmotnosti tela:

  1. Katreniak Marek                             2. B          47x
  2. Žubor Timotej                                 1. C          40x
  3. Leško Alex                                     1. B          31x

 Zhyby na hrazde:

  1. Dolák Ján                                        1. B          25x
  2. Babík Šimon                                   4. D          24x
  3. Černiansky Ján                               2. D          22x

Preťahovanie lanom – dvojčlenné družstvá

  1. Siman T., Ulej J.                             2. D
  2. Sojčák M., Staňo M.                       1. A
  3. Kolok P., Mehri J.                          4. D

Pretláčanie pravou rukou:                                

  1. Sojčák Matúš                                  1. A                         
  2. Kapusta Peter                                 4. D                         
  3. Stehlík Jakub                                  3. B                         

Skok z miesta:                                                                     

  1. Stehlík Jakub                                  3. B          270 cm    
  2. Šalaga Jakub                                   4. C          260 cm    
  3. Fabro Dominik                               1. B          259 cm

Bicepsový zdvih:                                                 

  1. Slušniak Martin                              4. B          57x                   
  2. Holec Samuel                                 2. B          28x                   
  3. Okuliar Marek                                3. B          28x          

Kľuky na bradlách:                                                           

  1. Babík Šimon                                   4. D          50x          
  2. Vydra Matej                                   3. A          47x
  3. Dolák Ján                                        1. B          33x

Skok cez švihadlo:                                                              

  1. Noga Marek                                    4. D
  2. Grega Matej                                    1. B
  3. Nepela Matúš                                 3. D
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube