nedeľa, 23 júna, 2024
Článok-škola

BeREADY AWARDS TECH 2020

V mene celého nášho tímu BeREADY AWARDS zdravím pedagogický zbor a všetkých priemyslovákov. Prinášam konečne aj nejaké dobré správy.

Od dňa 16. 11. 2020 sa aktívne podieľame na súťaži BeREADY AWARDS • TECH 2020. Našou hlavnou úlohou bola téma SMaRt Cities – Navrhnite energeticky nezávislé mestečko v podmienkach Slovenska – bez priamych emisií s využitím inteligentných technológií. Prvý a druhý týždeň (16.11-29.11) sme absolvovali rôzne workshopy (Google, Deutsche Telekom IT Solutions, SEAS, atď…). Tretí týždeň (30.11. – 6.12.) sme mali voľný čas na vypracovanie zadania a jeho odovzdanie v digitálnej forme. Tento čas sme využili na maximum a pracovali na plné otáčky tak, ako sa na našej škole patrí. Pracovali sme tvrdo a dali do toho všetko. Bolo to náročné. Snaha a tvrdá práca sa vyplatili. 8. 12. 2020 sa nám spomedzi 24 tímov podarilo postúpiť do finále, kde sa stretneme spolu s ďalšími 7 postupujúcimi. Držte nám palce.

Váš tím priemyslovákov BeREADY AWARDS.

Dávid Ďanovský, 4. D

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube