nedeľa, 23 júna, 2024
Článok-škola

Pasovací deň

Prváci a aj druháci našej školy boli v stredu 11. mája 2022 pasovaní za plnohodnotných „Priemyslovákov“. Slávnostná imatrikulácia sa konala v kinosále školy za účasti ich triednych učiteľov a starších spolužiakov. Moderovania sa ujali Martina Jesenská a Adam Fekeč zo 4.C triedy. Pred samotnou imatrikuláciou museli žiaci splniť zadané úlohy, a to vytvoriť triedny erb vo formáte A3, natočiť 5 minútové video na vyžrebovaný film alebo seriál a pripraviť sladké prekvapenie pre svoju krstnú tretiacku alebo štvrtácku triedu. Počas pasovacieho programu ešte triedy zabojovali o najšikovnejšiu, najsilnejšiu a namúdrejšiu triedu svojho ročníka v navigácii spolužiakov pri hľadaní vlajočiek, preťahovaní lanom a vedomostnom kvíze o našej škole. Priebeh imatrikulácie si môžete pozrieť vo fotogalérii tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube