nedeľa, 23 júna, 2024
Článok-škola

Slávnostné pasovanie prvákov

Dňa 29.11. 2023 zaznamenala naša škola jedinečnú udalosť, keď sme slávnostne pasovali našich nových prvákov. Tento nezabudnuteľný rituál označil začiatok ich vzdelávacej cesty na strednej škole a symbolicky ich privítal do komunity, kde budú tráviť nasledujúce roky svojho života. Slávnostné pasovanie sa začalo v kinosále, ktorú prichystal žiacky parlament. Po privítaní všetkých prítomných moderátorom nasledovali 4 aktivity, ktoré mali otestovať zručnosti a spoluprácu tried. Po ukončení aktivít nasledovalo samotné pasovanie. Každá trieda si pripravila spoločné video, ktoré sa púšťalo pred pasovaním triedy. Nakoniec boli všetci prváci pasovaní. Celý ceremoniál sa uzavrel imatrikulačnýmn sľubom. S radosťou očakávame, že táto nová generácia prinesie do našej školskej komunity nové nápady, energiu a vášeň pre vzdelávanie. Fotografie nájdete tu.

Lucie Pažoutová, III.D

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube