nedeľa, 23 júna, 2024
Článok-škola

Vianočné športové podujatia 2023 – výsledky

V predvianočnom čase sa v škole konali viaceré súťažné podujatia. Prinášame Vám výsledky a fotografie.

Bedminton dievčatá:
I. miesto – Šupicová, Kristína
II. miesto – Mikolajčíková, Sofia
III. miesto – Komorová, Lujza

Bedminton chlapci:
I. miesto . Korman, Filip Adam
II. miesto – Sršník, Jakub
III. miesto – Bucas, Dominikas Jozef

Minifutsalový turnaj tried o majstra školy:

  1. miesto: III.A
  2. miesto: IV.A
  3. miesto: II.B

Silák 2023:

Tlak na lavičke – maximálny počet opakovaní so 60% hmotnosti tela:

  1. Morgoš Nikolas                              3. A          46x
  2. Gardáš Samuel                              2. C          44x
  3. Gríger Ivan                                     2. C          36x

 Zhyby na hrazde nadhmatom:

  1. Pagáčik Peter                                  2. A          22x
  2. Kučera Adam Jaroslav                   1. AL       18x
  3. Mencel Matúš                                 3. D          15x

Preťahovanie lanom – dvojčlenné družstvá

  1. Sedlák M., Kanás A.                      4. A
  2. Mečiar J., Rybár A. M.                   4. A
  3. Tomašov M., Oravec F.                 3. D

Preťahovanie lanom – jednotlivci

  1. Kanás Alexej                                  4. A
  2. Balko Jakub                                    2. B
  3. Sedlák Michal                                 4. A

Pretláčanie pravou rukou:                                

  1. Sedlák Michal                                4. A         
  2. Kasák Andrej                                 1. B                         
  3. Čerbák Jakub                                  4. A                         

Pretláčanie ľavou rukou:                                  

  1. Sedlák Michal                                 4. A         
  2. Kasák Andrej                                 1. B
  3. Balko Jakub                                    2. B                         

Trojskok z miesta:                                                              

  1. Kanás Alexej                                  4. A          835 cm    
  2. Stanček Patrik                               4. A          820 cm    
  3. Sedlák Michal                                4. A          790 cm

Upaženie – výdrž s jednoručkami:                   

  1. Pagáčik Peter                                  2. A          81,1 s                
  2. Schmidt Dominik                           4. B          72,7 s                
  3. Rybár Adrián Milan                       4. A          68,2 s      

Skok z miesta:                                                                     

  1. Stanček Patrik                                4. A          270 cm             
  2. Kanás Alexej                                  4. A          265 cm
  3. Rybár Adrián Milan                       4. A          260 cm

Šplh:                                                                                     

  1. Pagáčik Peter                                  4. A                                   
  2. Čerbák Juraj                                    4. A 
  3.   Glončák Maroš            3. D 

Fotografie pripravila Lucie Pažoutová z III.D, nájdete ich tu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube